Xiaomi 14 ön siparişe çıkıyor!

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonları Xiaomi 14 ve 14 Pro, 27 Ekim’de Çin pazarında tanıtılacak. Bu cihazlar, Xiaomi’nin ürün serisinde önemli bir yer tutarak en üst düzey özellikler sunmayı hedefliyor.

Xiaomi 14 Pro’nun tanıtımı için resmi kampanyalar başladı. Xiaomi, yaklaşan Xiaomi 14 ve 14 Pro akıllı telefonları için çevrimdışı satış kanallarını da aktif şekilde tanıtıyor. Ayrıca, müşterilere ön sipariş için öncelik hakkı tanıyan kör pre-order süreci de başlatıldı.

Öncelik hakkı elde etmek isteyen müşteriler bir depozito ödeyerek çeşitli avantajlardan yararlanabilir. Bu avantajlar arasında; tercih edilen yapılandırma ve renkler için öncelikli ön sipariş erişimi, satın alım sırasında özel hediyeler, cihaz yükseltmeleri için takas teşvikleri ve ürünün satışının ilk gününde ürünü kişisel olarak deneyimleme fırsatı yer alıyor. Xiaomi, resmi duyurudan sonra son fiyat veya yapılandırma beklentilere uymazsa depozito üzerinden koşulsuz iade politikası sunuyor.

Xiaomi 14 ön siparişe çıkıyor!

Xiaomi 14 serisi hakkındaki heyecan, yeni işletim sistemi Xiaomi HyperOS’un duyurulmasıyla daha da arttı. HyperOS, Xiaomi’nin şu anki Android tabanlı işletim sistemi olan MIUI’nin yerini alacak. Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun ve küresel VP’si Alvin bu geçişi doğruladılar. Alvin, HyperOS’un 2024 yılı boyunca küresel olarak kullanıma sunulacağını ve MIUI’yi kademeli olarak değiştireceğini belirtti.

HyperOS, kullanıcılara cihazlarını yönetmeleri için birleşik bir ekosistem sunmak amacıyla Xiaomi’nin cep telefonlarından akıllı ev cihazlarına ve otomobillere kadar olan çeşitli ürün yelpazesini entegre etmek üzere tasarlandı. HyperOS hakkındaki özel ayrıntılar henüz açıklanmadı, ancak Xiaomi’nin bu ayın sonunda Xiaomi 14 serisini tanıttığında bu konuda daha fazla bilgi vereceği bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x