Bu Burçlar Hiç Yalnız Kalmıyor! Sürekli Aşık Olan 5 Burç

KOÇ BURCU (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burçları canlı ve coşkulu bir kişiliğe sahiptir. Genellikle kendisi gibi enerjik, canlı ve coşkulu insanlara aşık olurlar. Hayatını dolu dolu yaşamak isteyen Koç burçları, kendisi gibi olan insanlarla mutluluğu yakalar. Koç burçlarını sevdiğini ve sevildiğini belli etmek ister. Sürekli partnerinin istediklerini yapmak için etrafında pervane olur. Koç burçları aşık olmayı o kadar çok sever ki onları asla tek başına göremezsiniz.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burçları aşk yaşamayı çok sever. İlişkilerinde son derece sahiplenici olurlar. Aşkı tadını çıkara çıkara yaşamayı seven boğa burçları çok sabırlıdır. Boğa burçları kalbini açmayı, karşılıklı güven duymayı çok ister. Kendisini gibi sabırlı ve duygularını belli eden bir partnerle olmak için can atarlar. Aşık olmak Boğa burçlarına huzur ve mutluluk veriri. Boğa burçları ile genellikle uzun soluklu bir ilişkiniz olabilir.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burçları, eğlenmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever. Aşkı da genellikle bir eğlence olarak görürler. Aslan burçları aşık olduğunda hayatı başka yönlerden görür. Yanına tam bir oyun arkadaşı arar. Birlikte eğlenebildiği ve güldüğü bir partnerle uzun zamanlarını geçirebilir. Partnerinizi her zaman el üstünde tutan Aslan burçları, her fırsatta sevgisini ve ilgisini gösterir.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burçları, macerayı ve heyecanı çok sever. Aşkı da bir heyecan olarak görürler. Akrep burçları ilişkilerinde çok tutkulu olur. Hayatındaki insanı etkilemek için her şeyi yapar. Akrep burçları sevdiği insanı önemser. Onunla vakit geçirmekten planlar yapmaktan hoşlanır. gerçekten gönülden bağlı olduğunda biraz kıskanç olabilir. Akrep burçları sevdikleri için adeta dünyayı yakar.

BALIK BURCU (20 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu her şeye aşık olabilir. Onlar güzel bir müziğe, bir tabloya ya da doğaya bile aşık olabilir. Derin hislerini kontrol edebilmekte zorlanır. Aşkı çok sevdiği için onlarla rüya gibi bir ilişki yaşayabilirsiniz. Balık burcunun kalbindeki derin hisleri yalnızca insana olan aşka tarif etmemiz mümkün değildir. O, kalbi aşk için çarpan tam bir aşk insanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x