Yalı Çapkını’nda 10 Mart 23. bölümde Ferit Seyran’a ‘boşanalım’ dedi sosyal medyada gündem oldu!

Gerek senaryosu gerek oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını,10 Mart Cuma akşamı 23. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı diziye; Seyran’ın kendisine güvenemeyeceğini duyan Ferit’in boşanmak istemesi damga vurdu.

Bunu sonra konuşmak isteyen Seyran’a izin vermeyen Ferit, “Madem geçirme Seyran, boşanalım o zaman. Bitsin, gitsin” ifadelerini kullandı ve o anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Halis Ağa, Seyran’dan Yardım İstedi

Ertesi sabah erkenden Seyran’ı odasına çağıran Halis Korhan, Fuat ve Asuman arasında geçenleri duyduğunu söyledi. Seyran’a tam yetki veren Halis Ağa, “Ferit ile birlikte ikisini barıştırın” dedi.

Romantik Gece Kötü Bitti

Yalı Çapkını son bölümde; Pelin’in söylediklerini hatırlayınca Ferit’i durduran ve masaya dönen Seyran, çok acıktığını söyledi. Hızlıca yemek yiyen ve telefonuna yönelen Seyran gerilirken, Ferit ne olduğunu anlamaya çalıştı.

Seyran’ın ilişkileri için çabalaması gerektiğini söyleyen Ferit, onun ne yapmaya çalıştığını anladığını ifade etti. Bunun üzerine Seyran da “Bunlar gerçek değil, biz daha bu seviyede değiliz” dedi. Seyran’ı ikna edemeyince sinirlenen Ferit yalıya dönmek istediğini söyledi. Buna itiraz etmeyen Seyran da arabaya bindi.

Orhan, Gülgün’e Her Şeyi Anlattı

Korkutan Anlar

Seyran, yola çıkmadan Ferit’e haber verip yanlarına gelmesini söyledi. Ancak Asuman, Suna ve Seyran yolda çamura saplandı. Bu sırada alışveriş yapan erkekler de yolda kaza olduğunu duyunca panikledi. Kızlara ulaşamayınca daha da telaşlanan Ferit ve Abidin, Fuat’a durumu anlattı. Apar topar yola devam eden üçlü, kızlara ulaşınca rahat bir nefes aldı.

‘Boşanalım Seyran’

Seyran, “Kendini bir benim yerime koysana abla. Sen hiçbir zaman güvenemeyeceğin biriyle bir ömür geçirmek ister miydin?” dedikten sonra içeri giren Ferit, “Geçirme o zaman Seyran. Ben onun gözünde bencil, pislik biriyim. Madem bir ömür güvenemeyeceksin bana, neden uğraşıyorum o zaman?” dedi.

Bunu sonra konuşmak isteyen Seyran’a izin vermeyen Ferit, “Madem geçirme Seyran, boşanalım o zaman. Bitsin, gitsin” ifadelerini kullandı.

‘Ferit Ve Seyran’ın Tek İlacı Zaman’

Ferit’in Seyran’a “Boşanalım” demesine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

“Ferit uğraşıyor, seviyor. Bu kadarı fazlaydı”
“Asuman-Fuat boşanmasıyla başladık, Seyran-Ferit boşanmasıyla çıkıyoruz”
“Seyran artık bir karar vermeli, gelgitlerde kimse haklı çıkmaz”
“Ferit ve Seyran’ın tek ilacı zaman”
“Ferit’in gerçekten aşık olduğuna ikna olduğum bir bölüm oldu”
“SeyFer esas şimdi başlıyor”
“İkisi de kendine göre haklı”
“Bu bir veda değil, başlangıç”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir